WIPERA GALAXYMoja opinia
Cienie sypkie VIPERA GALAXY nr. 104. 119

Vipera

Chciałabym przedstawiać recenzje sypkich cieni do powiek firmy Vipera.

Są to bardzo drobno zmielone pyłki, które można używać na wiele sposobów ( na mokro, na sucho , musnąć nimi sucha i czystą powiekę lub nałożyć na bazę) Są to pyłki brokatowe, pięknie się mienią.

Vipera Vipera Vipera

Kupując te pyłki obawiałam się bo nie wiedziałam jak to się nakłada. Byłam początkującą wizażystką i nie pracowałam wcześniej z cieniami sypkimi. Był to pierwszy zakup tego typu i na szczęście trafiony. Zaskoczyła mnie łatwość aplikacji i rezultat który można osiągnąć. Pyłki te maja świetne kolory, są “plastyczne” czyli łatwo można uzyskać nimi różne efekty zaczynając od delikatnego muśnięcia błyskiem po stworzenie lśniącej brokatowej tafli na powiece.

Kolor 104

Vipera

Jest to biały pigment bardzo drobno zmielony, niesłychanie błyszczący. Odbija pięknie światło na powiece i często używam go do rozświetlenia wewnętrznych kącików lub na środek powieki by stworzyć błysk w tym miejscu, dzięki czemu powieka nie wydaje się płaska.

Kolor 119

Vipera

Ciemno niebieski sypki cień który cudnie się mieni odcieniami niebieskiego i granatu Niezastąpiony gdy chcę uzyskać brokatowe wykończenie przy wieczorowych makijażach w kolorze ciemnego niebieskiego.

Cena tych pyłków to około 15 zł. Biorąc pod uwagę wydajność jest to naprawdę okazja. Kupiłam je jakieś 1.5 roku temu i przy dość częstym użytkowaniu do tej pory, nie zużyłam nawet 1/3 opakowania :D

Nie podrażniają powiek a także nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie się osypywały. Jeżeli nałożymy je na bazę ( polecam szczególnie w tym przypadku użyć kremowej kredki w podobnym kolorze) utrzymują się bardzo długo.

Opakowanie jest bardzo wygodne i szczelne, łatwo nabiera się produkt na pędzelek. Ogólnie nie zauważyłam żadnych wad tego produktu. Jestem z nich bardzo zadowolona i na pewno więcej kolorów pojawi się w przyszłości w mojej kolekcji, a trzeba przyznać że wybór kolorów jest ogromny i ciekawy.

Vipera